Sırt Çantaları

Sırt Çantaları

Canvas Orijinal El Boyaması ve Deri Sırt Çantası / Dönüştürülebilir Askılı Omuz Çantası Canvas Orijinal El Boyaması ve Deri Sırt Çantası / Dönüştürülebilir Askılı Omuz Çantası
Sale
38% off

Canvas Orijinal El Boyaması ve Deri Sırt Çantası / Dönüştürülebilir Askılı Omuz Çantası

Kaplamalı %100 pamuk kanvas kumaş ve bitkisel tabaklama yapılmış naturel dana derisinden üretilmiştir. Elde orijinal olarak yalnız bir adet olmak üzere boyanmıştır. (Kumaş deseni baskı değildir!) Kull..

395,00TL245,00TL

38% off

395,00TL245,00TL

Deri Bucket Sırt Çantası / Leather City Backpack Deri Bucket Sırt Çantası / Leather City Backpack

Deri Bucket Sırt Çantası / Leather City Backpack

Yumuşak ve kalın baskılı deriden üretilmiştir. Üstten büzgülü bucket stilidir. Arka bölümü düz olduğundan ve çapraz tek askı kullanıldığından önde ve arkada konforlu taşıma kolaylığı sağlar. Şehir içi..

279,90TL

279,90TL

Dünya Haritası Desenli Kanvas ve Deri Sırt Çantası / Seyahat Çantası Dünya Haritası Desenli Kanvas ve Deri Sırt Çantası / Seyahat Çantası

Dünya Haritası Desenli Kanvas ve Deri Sırt Çantası / Seyahat Çantası

Dünya haritası desenli kumaş ve hakiki deri kullanılarak üretilmiştir. İç astarı kalın gramajlı %100 ham pamuk kanvas kumaştır. Harita tutkunlarına, seyahat severlere...  Kısa ve uzun seyahatler,..

349,90TL

349,90TL

Deri Sırt Çantası / Tek Askılı Bucket Sırt Çantası Deri Sırt Çantası / Tek Askılı Bucket Sırt Çantası

Deri Sırt Çantası / Tek Askılı Bucket Sırt Çantası

Yumuşak ve kalın baskılı deriden üretilmiştir. Üstten büzgülü bucket stilidir. Arka bölümü düz olduğundan ve çapraz tek askı kullanıldığından önce ve arkadada konforlu taşıma kolaylığı sağlar. Şehir i..

279,90TL

279,90TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)