KORONA VİRÜS HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME!

KORONA VİRÜS HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME!
Apr 02, 2020
KORONA VİRÜS HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME!

Sevgili Pagur Design Ziyaretçi ve Müşterileri,


İnsanlığın önemli bir sınavdan geçtiği şu günlerde, virüsün insanlık üzerindeki tehdidini yok etmek amacıyla devletler, kurum ve kuruluşlar birçok önlem alarak üstüne düşeni yapmaya çalışıyor.

Bu sebeple Pagur Design markasının tek kişilik kadrosu olarak ne gibi önlemler aldığımı belirtmek isterim.


Öncelikle Pagur Design’ın tüm üretimi, Istanbul/Turkiye’deki ev-studio’mda gerçekleştirilmektedir. Hiçbir çalışanım yoktur ve üretimimin hiçbir bölümünü başka bir ortakla gerçekleştirmemekteyim. Dolayısıyla üretimimin tümü aynı mekanda gerçekleşmektedir.


Kargo hazırlığının tümü (en son paketine yerleştirilinceye kadar) aynı üretim alanımda yapılmaktadır. Sipariş kargoları adresimden kargo elemanı tarafından teslim alınmakta ve hiçbir temasta bulunmamaktayım.


Eşim, iki çocuğum ve bir kedimden oluşan beş kişilik aile üyelerimizin tümü, mevcut şartlardan dolayı evde bulunmakta, çalışmalarını evden yürütmekte ve nadir olarak alışveriş gibi sebepler dolayısı ile dışarı çıkmaktadır.


Özetle belirtmek istediğim şudur ki; siparişleriniz yüksek derecede korumaya ve korunmaya önem verdiğimiz koşullarda üretilmektedir. Kargo poşeti de dahil olmak üzere aynı alanda paketlenip yola çıkmaktadır. Size düşen sadece, paketiniz elinize ulaştığında kargo poşetini atmak! Paketinizin içindeki her bir malzemeye güvenle dokunabilir, ürününüzü güvenle kullanabilirsiniz! Kendimizi koruduğumuz ölçüde sizi de korumaktayız. Bu sebeple biliniz ki kendimizi ve dolayısıyla sizi çok iyi koruyoruz! :)


İşte bu yüzden mottomuz daima, ‘Pagur Design sevgi ve özenle sunar!’ olmuştur.


Bizi bu koşullarda da tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Pagur Design

Sema Aksu Meydancı